Çağrı Merkezi / (216) 527 9090 - (338) 224 1360

Bize Yazın / whiterose@whiterose.com.tr

Ücretli Plaka Tanıma Sistemi

Anasayfa / Ücretli Plaka Tanıma Sistemi
Sevdiklerinizle Paylaşın

                                                                        ÜCRETLİ PLAKA TANIMA SİSTEMİ


Türkiye de üretilerek sistemlerimize entegre edilen Plaka Tanıma Sistemi sayesinde artık geçiş otomasyonlarınız çok daha güvenli. WHITE ROSE sizlerin can ve mal güvenliğiniz için geçiş otomasyonlarına verdiği önem doğrultusunda kişisel plaka haricindeki araçlarınıza geçiş olanağı sunmayan yeni teknolojisini sizlere gururla sunar. 

Otopark Yönetim Sistemimizin Avantajları;

Kullanıcı GirişiOtopark yönetim sistemine yetkilendirilmiş kişilerin giriş bölümüdür. Sınırsız kullanıcı kaydı yapılarak, her kullanıcının yaptığı işlem kayıt edlerek istenildiği zaman görüntüleneblr ve kontrol edilebilir

Manuel Kontrol ; Yetkilendirme dahilinde otopark sistemindeki bariyerlerin manuel olarak kontrol edlmesi sağlanabilir. Ayrıca istenildiğinde bariyerin durumu görüntüleneblr. (Açık, Kapalı)

Otopark Bilgi Ekranı ; Bu ekran sayesinde anlık olarak otoparktaki araç sayısı, günlük giriş-çıkış sayısı, bilet makinesinde kalan bilet miktarı, otoparktaki boş yer sayısı gibi bilgiler görüntülenir.

Raporlama ; Raporlama sistemiyle bugüne kadar veya arzu edilen tarih aralığında yapılan giriş çıkışlar, tahsilatlar, günlük haftalık ve aylık giriş çıkış sayıları gibi bilgilerin raporlanma olanağı sunulmaktadır.

Doluluk Bilgi Sistemi (Opsiyonel)  ; Bu sistem ile otoparktaki her bir araç yerinin dolu veya boş olduğu görüntülenebilmektedir. Bu sayede müşterilerin doğrudan müsait olan yerlere yönlendirilmesi sağlanarak zamandan ve yakıtttan tasarruf sağlanır.

Plaka Tanıma Sistemi (Opsiyonel) ; Bu sistem ile giriş yapan araçların bilet numarasının haricinde okunan plakalarıda sisteme kaydedilir.Böylece biletin kaybedilmesi durumu ve sahtecliiğin önlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca otopark sekmesinde otoparktaki araçların giriş zamanları, plaka bilgileri ve bir fotoğrafı görüntülenebilmektedir.

Abone İşlemleri ; Müşterileri bilet makinesinden her seferde yeni bilet alarak giriş yapabileceği gibi,otopark aboneliği sayesinde edinilecek temassız kartlar ile de giriş yapabilirler.Otopark yönetim yazılımı ile abone bilgileri,yeni abone kaydı yapmak ve nakit yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Tarife İşlemleri ; Otopark ücretlendirmelerinin işletmeci  tarafından esnek bir şekilde belirlenebilmesi  sağlanır. Ayrıca ek tarife seçeneği ile tarifeleri  arasında hızlıca geçiş sağlanabilmektedir. Ek tarife seçeneği ile günlük rutin ücretlendirmelerin dışında özel günlere ait farklı tarifelerde uygulanabilmektedir.

Yetkili İşlemleri ; Otopark yetkillerinin bilgilerinin görüntülenmesi,yeni yetkili tanımlama, yetki derecesinin tanımlanması, yetkili silme ve yettkililerin yaptığı giriş çıkış kayıtlarının görüntülenmesi sağlanır.

Yazdırma Seçenekleri ; Otopark sistemine ait makbuz ve biletlerin üzerinde bulunan özel bilgilerin düzenlenebilmesine olanak tanınmaktadır. 

Kullanım Alanları ; Otoparklar, Hava alanları, Hastaneler, Üniversiteler ve Belediye gibi kurumlarda ücretli otoparkları yönetmek için en uygun çözümdür.

Otopark Sistemi Temel Konfigürasyon

Giriş Bilet Makinası ;

 • 2x16 Karakter Lcd Bilgilendirme Ekranı
 • Rs485 Full-duplex Haberleşme
 • Loop Dedektör Araç Algılama                                                                                                                                              
 • 54mm Thermal BiletYazıcı 
 • Bilet Rulosu: 25 Cm Çaplı Kalın Tip Termal Kağıt
 • Bilet Boyutları: 55x88mm
 • Çelik Kabin Gövde
 • Kabin Gövde Boyutları: 380x310x1180 

Çıkış Bilet Makinası;

 • RS485 Full-duplex Haberleşm
 • Loop Dedektör Araç Algılama
 • Datalogic Barkod Okuyucu
 • 22” Monitör ve İ5 Bilgisayar
 • Epson Termal Makbuz Yazıcı
 • Opsiyonel Yazar kasa Entegrasyonu


Opsiyonlar ;

 1. Otopark Doluluk Bilgi Sistemi
 2. Plaka Tanıma Sistemi
 3. Otomatik Ödeme İstasyonu
 4. Kabin Rengi / İsteğe Bağlı Kaplama 
 5. 4 Satır Bilgilendirme Ekranı
 6. 7 İnc Renkli Dokunmatik Ekran
 7. 13,56 Mhz Temassız Abonman Kart Okuyucu 
 8. Uzun Menzil Rfıd Okuyucu
 9. Ekstra Ödeme İstasyonu
 10. Avm, Restaurant Vb. Yerler İçin Promosyon Bilet Entegrasyonu

Güçlü engel, Güvenli geçit.
Güvenli adımlarla durmadan, yorulmadan insanlığın güvenliği ve konforu için çalışıyoruz.

Copyright © 2005-2020, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kopyalanamaz.


Yükleniyor...