Çağrı Merkezi / (216) 527 9090 - (338) 224 1360

Bize Yazın / whiterose@whiterose.com.tr

Plaka Tanıma Ücret Otomasyonu

Anasayfa / Blog / Plaka Tanıma Ücret Otomasyonu
Sevdiklerinizle Paylaşın

Ücretli otoparklarda giren-çıkan araçların takip edilmesi ve ön muhasebenin tutulmasına yönelik bilgisayar kontrollü yazılım sistemidir.

Ücretin otopark girişinde peşin alınması ya da otopark çıkışında içeride kalınan süre doğrultusunda ücret alınması şeklinde değişik uygulamalar vardır. Otoparkın çalışma şekline göre sistem adapte edilebilmektedir.

Ücretli otoparkta giriş yapan aracın plakası girişte otomatik olarak okunur ve giriş saati bilgileri veri tabanına kayıt edilir, çıkışta araç plakası yeniden okunur ve içeride kalınan süre otomatik olarak hesaplanarak operatör ve müşteri bilgilendirme (LED PANO) ekranında ücret bilgisi gösterilir.

Plaka tanıma sistemi sayesinde otoparka süreli abone araç alınabilir. Ücretini yatırdığı süre kadar araçlar otoparkta beklemeden giriş çıkış yapabilir.

Plaka tanıma ücret otomasyonu ile giriş çıkış raporları program üzerinden alınabildiği gibi, her kasa kapanışında kasa raporu ve istenilen saatte günlük hasılat raporu istenilen mail adresine her gün otomatik olarak gönderilir.

Copyright © 2005-2020, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kopyalanamaz.


Yükleniyor...