Çağrı Merkezi / (216) 527 9090 - (338) 224 1360

Bize Yazın / whiterose@whiterose.com.tr

Otopark Yönetim Sistemi

Anasayfa / Otopark Yönetim Sistemi
Sevdiklerinizle Paylaşın


OTOPARK YÖNETİM SİSTEMİ


Türkiye de üretilerek sistemlerimize entegre edilen Plaka Tanıma Sistemi sayesinde artık geçiş otomasyonlarınız çok daha güvenli. WHITE ROSE sizlerin can ve mal güvenliğiniz için geçiş otomasyonlarına verdiği önem doğrultusunda kişisel plaka haricindeki araçlarınıza geçiş olanağı sunmayan yeni teknolojisini sizlere gururla sunar. 

Otopark Yönetim Sistemimizin Avantajları;

Kullanıcı Girişi ; Otopark yönetim sistemine yetkilendirilmiş kişilerin giriş bölümüdür. Sınırsız kullanıcı kaydı yapılarak, her kullanıcının yaptığı işlem kayıt edlerek istenildiği zaman görüntüleneblr ve kontrol edilebilir

Manuel Kontrol ; Yetkilendirme dahilinde otopark sistemindeki bariyerlerin manuel olarak kontrol edlmesi sağlanabilir. Ayrıca istenildiğinde bariyerin durumu görüntüleneblr. (Açık, Kapalı)

Otopark Bilgi Ekranı ; Bu ekran sayesinde anlık olarak otoparktaki araç sayısı, günlük giriş-çıkış sayısı, bilet makinesinde kalan bilet miktarı, otoparktaki boş yer sayısı gibi bilgiler görüntülenir.

Raporlama ; Raporlama sistemiyle bugüne kadar veya arzu edilen tarih aralığında yapılan giriş çıkışlar, tahsilatlar, günlük haftalık ve aylık giriş çıkış sayıları gibi bilgilerin raporlanma olanağı sunulmaktadır.

Doluluk Bilgi Sistemi (Opsiyonel)  ; Bu sistem ile otoparktaki her bir araç yerinin dolu veya boş olduğu görüntülenebilmektedir. Bu sayede müşterilerin doğrudan müsait olan yerlere yönlendirilmesi sağlanarak zamandan ve yakıtttan tasarruf sağlanır.

Plaka Tanıma Sistemi (Opsiyonel) ; Bu sistem ile giriş yapan araçların bilet numarasının haricinde okunan plakalarıda sisteme kaydedilir.Böylece biletin kaybedilmesi durumu ve sahtecliiğin önlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca otopark sekmesinde otoparktaki araçların giriş zamanları, plaka bilgileri ve bir fotoğrafı görüntülenebilmektedir.

Abone İşlemleri ; Müşterileri bilet makinesinden her seferde yeni bilet alarak giriş yapabileceği gibi,otopark aboneliği sayesinde edinilecek temassız kartlar ile de giriş yapabilirler.Otopark yönetim yazılımı ile abone bilgileri,yeni abone kaydı yapmak ve nakit yükleme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Tarife İşlemleri ; Otopark ücretlendirmelerinin işletmeci  tarafından esnek bir şekilde belirlenebilmesi  sağlanır. Ayrıca ek tarife seçeneği ile tarifeleri  arasında hızlıca geçiş sağlanabilmektedir. Ek tarife seçeneği ile günlük rutin ücretlendirmelerin dışında özel günlere ait farklı tarifelerde uygulanabilmektedir.

Yetkili İşlemleri ; Otopark yetkillerinin bilgilerinin görüntülenmesi,yeni yetkili tanımlama, yetki derecesinin tanımlanması, yetkili silme ve yettkililerin yaptığı giriş çıkış kayıtlarının görüntülenmesi sağlanır.

Yazdırma Seçenekleri ; Otopark sistemine ait makbuz ve biletlerin üzerinde bulunan özel bilgilerin düzenlenebilmesine olanak tanınmaktadır. 
Copyright © 2005-2020, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kopyalanamaz.


Yükleniyor...