Çağrı Merkezi / (216) 527 9090 - (338) 224 1360

Bize Yazın / whiterose@whiterose.com.tr

Otomatik Geçiş Sistemi Avantajları

Anasayfa / Blog / Otomatik Geçiş Sistemi Avantajları
Sevdiklerinizle Paylaşın

Araçların otomatik kapı ve bariyer sistemlerinden otomatik bir şekilde geçmesini sağlayan otomatik geçiş sistemi, hem güvenliği sağlarken hemde geçiş trafiğini rahatlatmaktadır. Kontrollü geçişin vazgeçilmezi haline gelen plaka tanıma sistemi ile otomatik geçiş konforu en üst düzeye çıkarılmaktadır.Otomatik geçiş sistemi ile siteler, apartmanlar, hastaneler, askeri binalar, polis merkezleri ve devlet kurumlarının giriş çıkış yoğunlukları azaltılarak, kontrol altına alınabilmektedir. Araçlar plaka tanıma sistemi ile sisteme tanıtılarak bilgisayar vasıtası ile kontrol edilir. Kaydettiğiniz bir araç geldiğinde plakası okunarak sistem tarafından kontrol edilir ve kayıtlı bir araç ise geçişine otomatik izin verilir. Bariyer veya otomatik kapı sistemleri ile entegre çalışan plaka tanıma sistemi ile içeriye giren ve dışarıya çıkan araçların anlık kontrolünü yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman sisteme kaydettiğiniz araçları engelliyebilir veya silerek, içeri girmesini veya dışarı çıkmasını kontrol edebilirsiniz.

SİTE YÖNETİMLERİ;
Site yönetimleri sitenin araç kapasitesini sisteme kaydederek, daire sakinlerinin çoklu araç ile giriş çıkış yapmasını kontrol altına alabilmektedir. Aynı zamanda daire sakinlerinin aidatlarını ödemediği taktirde sistem üzerinden araç ile siteye girişini kısıtlıyabilmektedir. Plaka tanıma sisteminin yanı sıra daha fazla güvenlik istenmesi durumunda sisteme yüz tanıma sistemi de dahil edilebilmektedir. 

KAMU KURUMLARI;
Kamu kurumlarında kontrollü geçişin sağlanamadığı noktalar için bire bir çözüm otomatik geçiş sistemidir. Bu sistem sayesinde hem araçları takip ederken, hemde kuruma gelen ziyaretçileri kayıt altına alabilirsiniz. İstenildiği zaman bu kayıtlar kontrol edilebilir, çıktısı alınabilir veya herhangi bir kolluk kuvvetine sunulabilmektedir. 

OTOPARKLAR;
Kapalı veya açık otopark farketmeksizin kontrol altına alınmak ve giren çıkan araçların ücretlendirilmesini isteyen otopark yöneticileri için Otopark Yönetim Sistemi veya Ücretli Plaka Tanıma Sistemi çözümleri ideal seçenek olacaktır. Bu çözümler sayesinde otoparkınızı baştan aşağı kontrol altına alabilirsiniz. Tek bir yazılım ile fiyat politikasını belirleyebilir, araç kapasitesini kontrol edebilir ve günlük hasılatı takip edebilirsiniz. 

Copyright © 2005-2020, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kopyalanamaz.


Yükleniyor...