Çağrı Merkezi / (216) 527 9090 - (338) 224 1360

Bize Yazın / whiterose@whiterose.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Tarihçe

 Son yıllarda otomasyon sektörünün parlayan yıldızı haline gelen White Rose bir Türk markası olarak ürettiği ürünleri dünyanın dört bir yanına ulaştırmaktadır.

White Rose 1990 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren Akgüller Motor Firması sahibi Musa Akgül tarafından 2006 yılında kurulmuş bir firmadır.  Akgüller Motor adı altında 22 yıldır İstanbul'da üretim yapan şirket 2006 yılından bu yana Karaman'da kurduğu fabrikasında White Rose markası ile imalat yapmaktadır.

White Rose müşteri odaklı bir hizmet anlayışı ile İstanbul başta olmak üzere yurt çapında  Bölge Müdürlükleri ve Yurt içinde ve yurt dışında bayilikler kanalıyla pazarlama yapmaktadır. Şu anda Türkiye'de 15 Ana Bölge Bayi ve 450 aktif satış noktası satış ağımızı oluşturmaktadır. Yurt dışında 10 ülkede yapılanmamızı tamamlamış olmakla birlikte toplamda 17 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Şu anda 12 ana kalem ürünümüz ve bunların modelleri ile yedek parçalarından oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bu yıl ürün portföyümüze kattığımız;  seksiyonel kapı, PVC Kapı ve yükleme rampası ile birlikte, Yana kayar kapı motorları, Kollu Bariyerler, Fotoselli Kapı, Mantar Bariyer, Tuzak, Road blocker, ve bu ürünlerin elektronik aksamlarını üretmekteyiz.

Hızlı ve güvenli adımlarla ilerlediğimiz bu yolda insanların güvenliği ve konforu için dürüst, akılcı ve sistemli çalışma prensibini ilke edindik.

  


  Otomasyon sektörünün önde gelen firmalarından olan WHITE ROSE, kuruldugu tarihten bu yana uzmanlaştığı her alanda, ülkemizde en iyi olmakla kalmayıp uluslararası alanda da sunulan hizmetlerinin bilimselliği ve kalitesi ile zirvede yer tutmuş,   lider olmanın yanı sıra her zaman lider kalmayı başarabilen bir otomasyon kuruluşu olmuştur.

Sürekli teknolojik gelişmeleri takip ederek size daima en iyi hizmeti sunma prensibini ilke edinmiştir. Ürettiği özel çözümler ve gösterdiği özveri ile her zaman müşterilerinin çözüm ortağıdır. Üstün teknoloji ve kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanan ürünler ve 173 bayi, servis ve destek ağı ile Türkiye'nin her bölgesindeki müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Firmamız dünya lideri olma hedefini 4 temel strateji ile sürdürmektedir:

Globalleşme :
Dünya çapında güvenlik boyutlarının değiştigi ve güvenliğin çok önemli olduğu zamanımızda insanların güvenliklerini sağlamakta yardımcı bir misyon üstlenmiş olan firmamız bu sektörde çok önemli bir konumda bulunmaktadır. Ülkeler arasındaki sermaye hareketlerinin ve teknolojik gelişimin süratli bir şekilde arttığı ve serbestleştiği bir çağda kendi adını ve elbette ülkemizin adını en iyi şekilde dünyaya yaymak misyonunu üzerinde taşıdığına inanmış çalışanlarıyla firmamız globalleşme yolunda çalışmalar başlatmıştır.

Hizmetler :

Satış öncesi ve sonrası kesintisiz hizmet verilmesi, müşteri temsilciliği departmanı ile müşterilerine, kendilerine uygun ürünlerin önerilmesi ve satışının yapılması hususunda yardımcı olunması, teknik servis departmanı ile montaj ve servis aşamalarında müşterilerinin yanında olunması şeklinde devam edip, yeni hizmet anlayışı geliştirmeleri ISO 9001-2008, CE ve TSE kapsamında sürekli yenilenerek yapılmaktadır.

Kalite :

Dünya standartlarında üretilen ürünlerimizin mevcut kalitesi korunmakla birlikte arge ekibimizin çalışmalarıylada geliştirilmektedir. Ayrıca kaliteye önem veren firmamız kalite belgesi olarak ISO 9001-2008 TÜV CERT, TSE, imalat yeterlilik belgesi ve CE belgelerine sahiptir.

Fiyat :

Cazip ve uygun fiyatları ile müşterilerine avantajlar sağlamak.


Copyright © 2005-2020, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan içerikler izinsiz kopyalanamaz.


Yükleniyor...